Porselen Diş Fiyatları Başıbüyük 0554 118 80 80 Fiyatı Nedir

No Comments

Porselen Diş Fiyatları Başıbüyük 0554 118 80 80 Fiyatı Nedir

                                                                           05/09/2015

 Kayıp diş veya dişlerin yerine fonksiyon, fonasyon ve estetiğin sağlanması için uygulanan kron ve köprüler için, uzun yıllardır ve halen metal altyapılı seramik restorasyonlar kullanılmaktadır. Fakat metal seramik restorasyonların translusensi ışığın restorasyondan geçişini engelleyen metal altyapıdan büyük ölçüde etkilenir. Ayrıca uzun dönemde dişetinde renklenmelere neden olur.
Porselen Kaplamanın Avantajları
Protetik tedavilerin temel unsurlarından biri olan estetik, en az fonksiyon kadar önemlidir. Estetiğin, kişiler üzerindeki psikolojik etkisi oldukça fazladır. Birçok kişi, doğal dişlerinin veya yapılan restorasyonlarının görüntüsünden rahatsızlık duydukları için, sosyal ilişkilerinde sorun yaşayabilmektedir. Restorasyonlarda estetik başarıyı sağlayabilmek ve doğallığı yakalayabilmek için; diş şeklinin, yüzey yapısının ve rengin, restorasyonda aynı şekilde duplike edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Porselen Kaplama

Full seramik restorasyonlar metal seramik restorasyonlara kıyasla biyolojik uyumlarının çok daha iyi olması, daha iyi ışık iletimi sağlaması ve doğal dişe yakın estetik özellikler taşıması sebebiyle, estetik olarak çok daha iyi sonuç verir. Son dönemde estetik konusundaki artan beklentiler, araştırmacı ve klinisyenlerin bu konuda olan çalışmalarını artırmıştır ve estetiğin yanında dayanıklılığın da artması üzerine yoğunlaşılmıştır.

Ayrıca kimyasal bağlantıyı sağlayan simanların (yapıştırıcı ajanlar) kullanımı ile hem mikro sızıntıların önüne geçilmektedir hem de kırılmaya direnç ve dayanıklılık artırılmaktadır. Zirkonyum altyapılı seramikler ve IPS emax restorasyonlar kliniğimizde sıklıkla uygulanmaktadır.

Porselen Diş Çeşitleri Başıbüyük

Porselen Diş Fiyatı Başıbüyük

Porselen Diş Fiyatları Başıbüyük

Porselen Diş Nasıl Yapılır Başıbüyük

Porselen Diş Fiyatları 2018-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025 Başıbüyük

Porselen Diş Zararları Başıbüyük

Porselen Diş Kaplama Yaptıranlar Başıbüyük

Porselen Diş Kaplama Nasıl Yapılır Başıbüyük

Porselen Diş Renkleri Başıbüyük

Porselen Kaplama Diş Temizliği Başıbüyük

Porselen Diş Kaplama Yaptıranlar Başıbüyük

Kaplama Diş Ömrü Başıbüyük

Porselen Kaplama Fiyatı Başıbüyük

Porselen Kaplama Fiyatları Başıbüyük

Porselen Kaplama Başıbüyük

Porselen Kaplama Nasıl Yapılır Başıbüyük

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir