Porselen Diş Fiyatları Çakmak 0554 118 80 80 Fiyatı Nedir

No Comments

Porselen Diş Fiyatları Çakmak 0554 118 80 80 Fiyatı Nedir

                                                                           05/09/2015

Kayıp diş veya dişlerin yerine fonksiyon, fonasyon ve estetiğin sağlanması için uygulanan kron ve köprüler için, uzun yıllardır ve halen metal altyapılı seramik restorasyonlar kullanılmaktadır. Fakat metal seramik restorasyonların translusensi ışığın restorasyondan geçişini engelleyen metal altyapıdan büyük ölçüde etkilenir. Ayrıca uzun dönemde dişetinde renklenmelere neden olur.
Porselen Kaplamanın Avantajları
Protetik tedavilerin temel unsurlarından biri olan estetik, en az fonksiyon kadar önemlidir. Estetiğin, kişiler üzerindeki psikolojik etkisi oldukça fazladır. Birçok kişi, doğal dişlerinin veya yapılan restorasyonlarının görüntüsünden rahatsızlık duydukları için, sosyal ilişkilerinde sorun yaşayabilmektedir. Restorasyonlarda estetik başarıyı sağlayabilmek ve doğallığı yakalayabilmek için; diş şeklinin, yüzey yapısının ve rengin, restorasyonda aynı şekilde duplike edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Porselen Kaplama

Full seramik restorasyonlar metal seramik restorasyonlara kıyasla biyolojik uyumlarının çok daha iyi olması, daha iyi ışık iletimi sağlaması ve doğal dişe yakın estetik özellikler taşıması sebebiyle, estetik olarak çok daha iyi sonuç verir. Son dönemde estetik konusundaki artan beklentiler, araştırmacı ve klinisyenlerin bu konuda olan çalışmalarını artırmıştır ve estetiğin yanında dayanıklılığın da artması üzerine yoğunlaşılmıştır.

Ayrıca kimyasal bağlantıyı sağlayan simanların (yapıştırıcı ajanlar) kullanımı ile hem mikro sızıntıların önüne geçilmektedir hem de kırılmaya direnç ve dayanıklılık artırılmaktadır. Zirkonyum altyapılı seramikler ve IPS emax restorasyonlar kliniğimizde sıklıkla uygulanmaktadır.

Porselen Diş Çeşitleri Çakmak

Porselen Diş Fiyatı Çakmak

Porselen Diş Fiyatları Çakmak

Porselen Diş Nasıl Yapılır Çakmak

Porselen Diş Fiyatları 2018-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025 Çakmak

Porselen Diş Zararları Çakmak

Porselen Diş Kaplama Yaptıranlar Çakmak

Porselen Diş Kaplama Nasıl Yapılır Çakmak

Porselen Diş Renkleri Çakmak

Porselen Kaplama Diş Temizliği Çakmak

Porselen Diş Kaplama Yaptıranlar Çakmak

Kaplama Diş Ömrü Çakmak

Porselen Kaplama Fiyatı Çakmak

Porselen Kaplama Fiyatları Çakmak

Porselen Kaplama Çakmak

Porselen Kaplama Nasıl Yapılır Çakmak

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir