Porselen Diş Fiyatları Hekimbaşı 0554 118 80 80 Fiyatı Nedir

No Comments

Porselen Diş Fiyatları Hekimbaşı 0554 118 80 80 Fiyatı Nedir

                                                                           05/09/2015

 Kayıp diş veya dişlerin yerine fonksiyon, fonasyon ve estetiğin sağlanması için uygulanan kron ve köprüler için, uzun yıllardır ve halen metal altyapılı seramik restorasyonlar kullanılmaktadır. Fakat metal seramik restorasyonların translusensi ışığın restorasyondan geçişini engelleyen metal altyapıdan büyük ölçüde etkilenir. Ayrıca uzun dönemde dişetinde renklenmelere neden olur.
Porselen Kaplamanın Avantajları
Protetik tedavilerin temel unsurlarından biri olan estetik, en az fonksiyon kadar önemlidir. Estetiğin, kişiler üzerindeki psikolojik etkisi oldukça fazladır. Birçok kişi, doğal dişlerinin veya yapılan restorasyonlarının görüntüsünden rahatsızlık duydukları için, sosyal ilişkilerinde sorun yaşayabilmektedir. Restorasyonlarda estetik başarıyı sağlayabilmek ve doğallığı yakalayabilmek için; diş şeklinin, yüzey yapısının ve rengin, restorasyonda aynı şekilde duplike edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Porselen Kaplama

Full seramik restorasyonlar metal seramik restorasyonlara kıyasla biyolojik uyumlarının çok daha iyi olması, daha iyi ışık iletimi sağlaması ve doğal dişe yakın estetik özellikler taşıması sebebiyle, estetik olarak çok daha iyi sonuç verir. Son dönemde estetik konusundaki artan beklentiler, araştırmacı ve klinisyenlerin bu konuda olan çalışmalarını artırmıştır ve estetiğin yanında dayanıklılığın da artması üzerine yoğunlaşılmıştır.

Ayrıca kimyasal bağlantıyı sağlayan simanların (yapıştırıcı ajanlar) kullanımı ile hem mikro sızıntıların önüne geçilmektedir hem de kırılmaya direnç ve dayanıklılık artırılmaktadır. Zirkonyum altyapılı seramikler ve IPS emax restorasyonlar kliniğimizde sıklıkla uygulanmaktadır.

Porselen Diş Çeşitleri Hekimbaşı

Porselen Diş Fiyatı Hekimbaşı

Porselen Diş Fiyatları Hekimbaşı

Porselen Diş Nasıl Yapılır Hekimbaşı

Porselen Diş Fiyatları 2018-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025 Hekimbaşı

Porselen Diş Zararları Hekimbaşı

Porselen Diş Kaplama Yaptıranlar Hekimbaşı

Porselen Diş Kaplama Nasıl Yapılır Hekimbaşı

Porselen Diş Renkleri Hekimbaşı

Porselen Kaplama Diş Temizliği Hekimbaşı

Porselen Diş Kaplama Yaptıranlar Hekimbaşı

Kaplama Diş Ömrü Hekimbaşı

Porselen Kaplama Fiyatı Hekimbaşı

Porselen Kaplama Fiyatları Hekimbaşı

Porselen Kaplama Hekimbaşı

Porselen Kaplama Nasıl Yapılır Hekimbaşı

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir