Porselen Diş Fiyatları Tuzla 0554 118 80 80 Fiyatı Nedir

No Comments

Porselen Diş Fiyatları Tuzla 0554 118 80 80 Fiyatı Nedir

                                                                           05/09/2015

Kayıp diş veya dişlerin yerine fonksiyon, fonasyon ve estetiğin sağlanması için uygulanan kron ve köprüler için, uzun yıllardır ve halen metal altyapılı seramik restorasyonlar kullanılmaktadır. Fakat metal seramik restorasyonların translusensi ışığın restorasyondan geçişini engelleyen metal altyapıdan büyük ölçüde etkilenir. Ayrıca uzun dönemde dişetinde renklenmelere neden olur.
Porselen Kaplamanın Avantajları
Protetik tedavilerin temel unsurlarından biri olan estetik, en az fonksiyon kadar önemlidir. Estetiğin, kişiler üzerindeki psikolojik etkisi oldukça fazladır. Birçok kişi, doğal dişlerinin veya yapılan restorasyonlarının görüntüsünden rahatsızlık duydukları için, sosyal ilişkilerinde sorun yaşayabilmektedir. Restorasyonlarda estetik başarıyı sağlayabilmek ve doğallığı yakalayabilmek için; diş şeklinin, yüzey yapısının ve rengin, restorasyonda aynı şekilde duplike edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Porselen Kaplama

Full seramik restorasyonlar metal seramik restorasyonlara kıyasla biyolojik uyumlarının çok daha iyi olması, daha iyi ışık iletimi sağlaması ve doğal dişe yakın estetik özellikler taşıması sebebiyle, estetik olarak çok daha iyi sonuç verir. Son dönemde estetik konusundaki artan beklentiler, araştırmacı ve klinisyenlerin bu konuda olan çalışmalarını artırmıştır ve estetiğin yanında dayanıklılığın da artması üzerine yoğunlaşılmıştır.

Ayrıca kimyasal bağlantıyı sağlayan simanların (yapıştırıcı ajanlar) kullanımı ile hem mikro sızıntıların önüne geçilmektedir hem de kırılmaya direnç ve dayanıklılık artırılmaktadır. Zirkonyum altyapılı seramikler ve IPS emax restorasyonlar kliniğimizde sıklıkla uygulanmaktadır.

Porselen Diş Çeşitleri Tuzla

Porselen Diş Fiyatı Tuzla

Porselen Diş Fiyatları Tuzla

Porselen Diş Nasıl Yapılır Tuzla

Porselen Diş Fiyatları 2018-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025 Tuzla

Porselen Diş Zararları Tuzla

Porselen Diş Kaplama Yaptıranlar Tuzla

Porselen Diş Kaplama Nasıl Yapılır Tuzla

Porselen Diş Renkleri Tuzla

Porselen Kaplama Diş Temizliği Tuzla

Porselen Diş Kaplama Yaptıranlar Tuzla

Kaplama Diş Ömrü Tuzla

Porselen Kaplama Fiyatı Tuzla

Porselen Kaplama Fiyatları Tuzla

Porselen Kaplama Tuzla

Porselen Kaplama Nasıl Yapılır Tuzla

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir