Porselen Diş Fiyatları Ümraniye 0554 118 80 80 Fiyatı Nedir

No Comments

Porselen Diş Fiyatları Ümraniye 0554 118 80 80 Fiyatı Nedir

                                                                           05/09/2015

Kayıp diş veya dişlerin yerine fonksiyon, fonasyon ve estetiğin sağlanması için uygulanan kron ve köprüler için, uzun yıllardır ve halen metal altyapılı seramik restorasyonlar kullanılmaktadır. Fakat metal seramik restorasyonların translusensi ışığın restorasyondan geçişini engelleyen metal altyapıdan büyük ölçüde etkilenir. Ayrıca uzun dönemde dişetinde renklenmelere neden olur.
Porselen Kaplamanın Avantajları
Protetik tedavilerin temel unsurlarından biri olan estetik, en az fonksiyon kadar önemlidir. Estetiğin, kişiler üzerindeki psikolojik etkisi oldukça fazladır. Birçok kişi, doğal dişlerinin veya yapılan restorasyonlarının görüntüsünden rahatsızlık duydukları için, sosyal ilişkilerinde sorun yaşayabilmektedir. Restorasyonlarda estetik başarıyı sağlayabilmek ve doğallığı yakalayabilmek için; diş şeklinin, yüzey yapısının ve rengin, restorasyonda aynı şekilde duplike edilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Porselen Kaplama

Full seramik restorasyonlar metal seramik restorasyonlara kıyasla biyolojik uyumlarının çok daha iyi olması, daha iyi ışık iletimi sağlaması ve doğal dişe yakın estetik özellikler taşıması sebebiyle, estetik olarak çok daha iyi sonuç verir. Son dönemde estetik konusundaki artan beklentiler, araştırmacı ve klinisyenlerin bu konuda olan çalışmalarını artırmıştır ve estetiğin yanında dayanıklılığın da artması üzerine yoğunlaşılmıştır.

Ayrıca kimyasal bağlantıyı sağlayan simanların (yapıştırıcı ajanlar) kullanımı ile hem mikro sızıntıların önüne geçilmektedir hem de kırılmaya direnç ve dayanıklılık artırılmaktadır. Zirkonyum altyapılı seramikler ve IPS emax restorasyonlar kliniğimizde sıklıkla uygulanmaktadır.

Porselen Diş Çeşitleri Ümraniye

Porselen Diş Fiyatı Ümraniye

Porselen Diş Fiyatları Ümraniye

Porselen Diş Nasıl Yapılır Ümraniye

Porselen Diş Fiyatları 2018-2019-2020-2021-2022-2023-2024-2025 Ümraniye

Porselen Diş Zararları Ümraniye

Porselen Diş Kaplama Yaptıranlar Ümraniye

Porselen Diş Kaplama Nasıl Yapılır Ümraniye

Porselen Diş Renkleri Ümraniye

Porselen Kaplama Diş Temizliği Ümraniye

Porselen Diş Kaplama Yaptıranlar Ümraniye

Kaplama Diş Ömrü Ümraniye

Porselen Kaplama Fiyatı Ümraniye

Porselen Kaplama Fiyatları Ümraniye

Porselen Kaplama Ümraniye

Porselen Kaplama Nasıl Yapılır Ümraniye

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir